TOPENÍ VODA A PLYN SVÉPOMOCÍ - velkoobchod a poradenství

Topení voda plyn svépomocí Jsme firma, která je tu pro všechny svépomocníky, stavebníky a kutily. Svůj dům svěřím jen svým rukám. Tak zní moto mnoha šikovných lidí, kteří se rozhodli rekonstruovat a stavět svépomocí. 

Každý z nás je mistrem svého oboru, ale těch oborů, které jsou potřebné při rekonstrukci a stavbě je mnoho. Naše firma nabízí pomoc těm z vás, kterým chybí praktické zkušenosti a znalosti z oboru topenářství a instalatérství. Pokud máte šikovné ruce a chcete realizovat rozvody vody, odpadu, plynu a topení svépomocí jsme tu pro vás s odbornou radou a pomocí. 

Pomůžeme vám s realizací vašeho projektu díky odborným technickým konzultacím a znalostem, poradíme s výběrem materiálu, pomůžeme spočítat potřebné množství materiálu, zrealizujeme za vás nákup materiálu za výhodné velkoobchodní ceny a zajistíme dopravu. 

Svépomocí s profíkem za zády

Naši technici - zkušení odborníci v oborech instalatérství a topenářství vám pomohou přímo na místě naplánovat postup práce tak, abyste ušetřili čas i finance, zajistí potřebné nářadí, případně vám nářadí zapůjčíme a naučíme vás s ním pracovat. 

Svépomocí úspěšně od A do Z

Po dokončení prací pro vás zajistíme potřebné tlakové zkoušky a revize podle aktuálních předpisů a zákonů. Díky našim službám ušetříte čas i peníze a vyhnete se zbytečným chybám při práci i při nákupu materiálu. S námi bude váš projekt vždy úspěšný.

Tvorba internetových stránek Dejtonaweb.cz | Jan Adamec