Topení svépomocí

Topení svépomocíVytápění. Téměř nejdůležitější téma při výstavbě nového domu i při generální rekonstrukci starších staveb. Častým důvodem proč se lidé rozhodují provést rozvody topení svépomocí je buď nedostatek firem a dlouhé čekací lhůty nebo jsou motivování finančními limity.

Ať už jste se rozhodli pro instalaci a realizaci topení svépomocí z jakéhokoli důvodu, jistě jste zjistili, že rad, návodů a tipů najdete na internetu spoustu. Jak pracovat s materiálem, jak postupovat při práci, jak naplánovat nákup potřebného a vhodného topenářského materiálu atd. atd. 

Předáme vám zkušenosti s realizací rozvodů topenářských soustav

Je mnoho věcí, na které je třeba při realizaci vytápění v domě myslet a pokud nemáte dostatečné zkušenosti, snadno se může stát, že původně plánovaná finanční úspora při stavbě či rekonstrukci svépomocí, se rozpustí v nutnosti napravovat chyby. Mimo jiné je třeba zajistit, aby vytápění vaší stavby nebylo poddimenzované nebo naopak. První varianta znamená nepohodlí při užívání domu, druhá zbytečné náklady navíc.

Pro kutily a stavebníky, kteří se nebojí ruční práce, ale chybí jim dostatečné zkušenosti jsme tu my.

Poradíme a pomůžeme s realizací topení svépomocí

Ať už se jedná o novostavbu s připraveným projektem nebo stojíte na začátku rekonstrukce stávajícího vytápění nebo jeho kompletní výměny nabízíme vám k dispozici tým odborníků, kteří vás radou i pomocí provedou vaší cestou za teplem domova. A nezáleží na tom jaký způsob vytápění jste si zvolili.

Výrazně ušetříte za materiál a vyhnete se chybám při instalaci topení

Naši technici jsou zkušení řemeslníci s rozsáhlou praxí z oboru topenářství. Nabízíme konzultace efektivního postupu prací a soupis a výběr potřebného topenářského materiálu, což může znamenat značnou finanční úsporu při realizaci topení. Poradíme jaký zvolit materiál a radiátory pro optimalizaci vytápění ve vašem objektu. Náš technik vám přímo na místě předvede jak na práci, provede instruktáž používání nářadí, případně pomůže s možnými zádrhely. Potřebné nářadí též můžeme zapůjčit. 

Přehled poskytovaných služeb:

  • plánování prací a soupis potřebného materiálu
  • pomoc s výběrem vhodného materiálu
  • prodej materiálu za velkoobchodní ceny 
  • dovoz materiálu na stavbu
  • technik na stavbě
  • poradenství, ukázka prací
  • zapůjčení nářadí
  • zajištění tlakové zkoušky
  • revize

Kontakturjte nás

Nezávazně prodiskutujeme co plánujete a jak konkrétně bychom vám mohli pomoci

Tvorba internetových stránek Dejtonaweb.cz | Jan Adamec