Voda a odpady svépomocí

Topení voda plyn svépomocí Při stavbě nového domu i při rekonstrukci stávajícího bydlení stojí mnoho z nás před zásadní otázkou. Objednat řemeslné práce u specializované firmy nebo využít svoje šikovné ruce a realizovat rozvody vody a odpadů svépomocí?

Pro realizaci svépomocí se většinou rozhodují stavebníci ze dvou důvodů. Buď nemohou sehnat dobré řemeslníky nebo chtějí ušetřit za práci a uspořené peníze investovat třeba do lepšího vybavení koupelny. Dilema může nastat ve chvíli, kdy sice víte, že jste zruční a práce se nebojíte, ale chybí vám potřebné zkušenosti s instalatérskými pracemi.

A právě pro ty z vás, kteří řeší dilema zda se pustit do projektu svépomocí je tu naše firma Topení voda plyn svépomocí.

Rozhodli jste se pro realizaci rozvodů vody a odpadů svépomocí? Jste manuálně zruční, ale chybí vám zkušenosti? Nechcete dělat při práci chyby, které stojí zmařený materiál a čas? Pak jste na našich stránkách správně. 

Prodej instalatérského materiálu za velkoobchodní ceny

U vašeho projektu vám budeme od začátku stát po boku a poskytneme cenné rady a pomoc. Podle projektu pomůžeme vypočítat potřebné množství a druh materiálu a připravíme soupis potřebného materiálu pro rozvody vody a odpadů. Materiál si u nás můžete také objednat a to za velkoobchodní ceny a tím při nákupu znatelně ušetřit. Materiál zakoupený u nás vám přivezeme přímo na stavbu.

Plánování a řízení instalatérských prací efektivně

Pomůžeme vám naplánovat efektivní postup prací při realizaci rozvodů vody a odpadů.

Náš  technik vám přímo na místě ukáže jak na práci, jak se zachází s nářadím a nářadí případně můžeme také zapůjčit. Eliminujete tak možné chyby při výpočtu potřebného materiálu a při postupu instalatérských prací, čímž ušetříte nejen peníze, ale i čas. 

Návrhy koupelen, prodej sanity, armatur, obkladů a dlažeb

Při řešení nové koupelny nebo rekonstrukci stávající koupelny vám mimo jiné nabízíme také služby plánování a vizualizace koupelny. Ušetříte náklady na drahého designéra a naplánujte si koupelnu tak, aby plně vyhovovala vašim představám a vyvarujete se případných chyb, což vám opět ušetří nemalé částky. 

Nabízíme kompletní vybavení pro koupelny, včetně obkladů a dlažeb. Spolupracujeme se spolehlivými partnery, kterými jsou SIKO KOUPELNY a.s., PTÁČEK - velkoobchod, a.s. a INSTAL-RENČ s.r.o.

Dodáním materiálu a poradenstvím však naše služby nekončí. Váš projekt rozvodů vody a odpadů s vámi dovedeme až do zdárného konce, zajistíme pro vás potřebné tlakové zkoušky a revize. 

Přehled poskytovaných služeb

  • plánování prací a soupis potřebného materiálu
  • prodej materiálu za velkoobchodní ceny 
  • dovoz materiálu na stavbu
  • technik na stavbě
  • poradenství, ukázka prací
  • zapůjčení nářadí
  • zajištění tlakové zkoušky
  • revize
  • návrhy koupelen
  • nákup sanity, obkladů, dlažeb 

Kontakturjte nás

Nezávazně prodiskutujeme co plánujete a jak konkrétně bychom vám mohli pomoci

Tvorba internetových stránek Dejtonaweb.cz | Jan Adamec